Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Güncel >Türkiyeden Haberler
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: ciğerimiz yandı hakkaride 10 şehit
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

Kapalı Konuciğerimiz yandı hakkaride 10 şehit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 9>
Yazar
gilraén Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 06/Eylül/2007
Bölüm: Hukuk
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 902
Tesekkür: 44
Rep: 100
Mesajın Direkt Linki Konu: ciğerimiz yandı hakkaride 10 şehit
    Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:31
Orjinalini yazan: pesimistx

meclistekileride görüorz biz milletvekilleri mecliste uyukluolar her gün anahaberlerde sanki çok komik bişeymiş gibi yayinliolar bunu ağlancak halimize gülüyoruz yani

meclis diom anahaber dion ben de senle tartışıom bi git işine Allasen...[/QUOTE]

biz meclis üyelerine milletvekili dioruz bilmiosan söyliim sen onlari sawun onlar uyuklasinlar bn onu kastediodum ama sen toz kondurma yinee
pesimistx Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 20/Ağustos/2007
Gönderilenler: 938
Tesekkür: 237
Rep: 304
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:34
Dead lütfen konuyu uzatma biz bu konuda birbirimizle tartışabilecek durumda deiliz..
sana ben aç çocukların gözlerinde vuruldum..
dont_pain Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 18/Ağustos/2007
Gönderilenler: 2971
Tesekkür: 393
Rep: 826
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:36
Orjinalini yazan: blackandwhite

Orjinalini yazan: dont_pain

arkadasım sehit haberleri geldikçe bn amerikaya gidip bush la grüsecem diyen bir devlet adamınn üzüntüsüne inanmam bn

hani masaya oturup halletsinler diosun ya söyler misin kim kimle masaya oturmalı da terörü halletmeli. ülke ismi de olur. hangi ülke hangi ülkeyle masaya oturcak ? söyle bakalım.

bn sana söle anlatayım dedimi bnm asla savastn yana bir istegim yokk... ama kalkıp bukadar yıl teröre göz yummak hala ardı arkasına gelen sehit haberlerine sadece basın toplantısı yaparak çok üzüldüğünü belirtmek ve bn bilmem ne tarihinde amerikaya gidecegm bekleyn demdk bnm aklıma ve mantığıma sığmıyo.. amerikan köleliğindn baska birsey degil bnce bu.. ama haydi alın silahları kuzey ırak a da demiyorum..

türkiyenn burda yapması gereken sey kararlı ve kesinlikle istikrarlı olmak bn su tarihte amerikaya gidiyorum diyip insanları bekletmek degil amerkan baskanını cagırmak gerekirse...

ve bna göre suan amerikann çıkarları için kullanılan kürtler yani pkk ile masaya oturulmalı çünkü amerika bize bu konuda destek vermiyor bu bugne kadr belli oldu defalarca grüsme yapıldı adamların tek söylediği kınıyoruz oldu.. hatta bazn onu bile söylemediler...

karsılıklı cıkarlar ile uzlasılmasını düşündüğüm kişiler amerikanlar degil bnu belirtmek istedim

Düzenleyen dont_pain - 21/Ekim/2007 Saat 16:39
beni görsen belki anlayamazsın
içlenir gizli gizli ağlarsın
eğer ben yalnızsam yanılmışsam
elimden tut yoksa düşeceğim
yağmur beni götürecek yoksa beni.
^^sell_in^^ Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 09/Ekim/2007
Bölüm: Mimarlık
Gönderilenler: 227
Tesekkür: 45
Rep: 85
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:38
Arkadaşlar şunu söylemek istiyorum...Millet olarak hepimiz bu durumdan suçluyuz ....Sanıyormusunuz ki pkk bir yıllık veya 3 yıllık bir mesele..40 senedir var bu örgüt...Şu an ortaya çıkmaları ise millet olarak kendi içimizde bir birlik sağlayamamız,kişisel çıkarlarımızı,Milletin çıkarları üzerinde görmemiz...Zaten bizi bölmek isteyenlerinde kullandığı ikl durum bu...ZAyıf noktamız yani....Bu kafayla gidersek...Ne olduğumuzu kim olduğumuzu Göstermezsek vereceğimiz son şehitlerde olmayacaktır...BENCe....
Kadını 'GÜZEL' yapan tanrı 'SEVİMLİ' yapan şeytandır....
tesekkür edenler: blackandwhite
tandemetu Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 14/Ekim/2007
Bölüm: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gönderilenler: 59
Tesekkür: 10
Rep: 28
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:38

Orjinalini yazan: blackandwhite

bu devletin basındakilerin neler nelr düşündüklerini bn bu ögrenci halimle gayet iyi biliorum daha doğrusu bildiğim kadarı bna yetiyor daha fazlası kanımı donduruyo.. hayır bnm sölemk istediğim madm adımlar zmnnda atılmıs nerde peki..  nedn göremyorz o adımları...
bu arda rüyada olduğum fln yok varolan gercekleri gayet güzel görüyorum

evet haklısın bu devletin eskiden başında olanlar da şu an başında olanlar da şehit verdikçe sevinçten oynuyolarlar. bence saçmalamanın anlamı yok!

peki türkiye sehit verdikçe oynayan bu hükümetlerin tezkereye bukadar sıcak bakma amacı ne sence ve daha önemlisi sn bu kadar kolay gecirilen ve bu hükümet tarafndn bukadr desteklenn bu tezkerenn iyi niyetli oldugundan olayları halletme amaçlı olduğundan nasıl bu kadr eminsn...

hem kendn sölüyosun devletin şimdi de dahil basında olanlar sehit verdkçe oynuolar die snce bu sevinci bitirmek istediler mi şimdiye kadr.. eger öle olsad zatn sonuç bu olmazdı eminim..
benim kanımca teskere kamuoyu baskıları yüzünden çıktı. akp hükümetinin teskere çıkarmaya sıcak baktığını düşünömüyorum.
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:41
bnce tezkere amerikada süregelen ermeni soykırımı kabulu zamanı reste rest olarak cıkarıldı.. bnde böyle düşünüyorumm
blackandwhite Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 22/Eylül/2006
Bölüm: İşletme(İngilizce)
Gönderilenler: 1840
Tesekkür: 765
Rep: 1787
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:42

eğer amerika o masada olmazsa emin ol o masaya hayatta oturulamaz oturulsa da altına üstüne yanına yoluna bombalar konulur!( gerçek bomba değil yine yanlış anlama mecazi anlamda).  yani amerikayı bu konudan soyutlayamazsın ne yazık ki. sakın amerikan yanlısı oldugumu da düşünme sadece şu an bir bakıma muhtacız hemen hemen tüm dünyanın onlara muhtaç olduğu gibi. sen amerikalılar o masada düşünmüyo olabilirsin ama o masanın ayaklarını amerika kuruyor. buna şu an karşı gelebilir miyiz bilmiyorum ama umarım birgün geliriz.

...LiViNg iS eaSy wiTh eYeS cLoSed...
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:45
amerikaya muhtac olmamızın tek nedeni zamannda onların bize bukadr karısmasına izin vermiş olmamız onların süper güç diye kendilerini tarif etmelrine izin vermiş olmamız onlara HALA abiiiiiii diye boyun bükerek yaklasmamız bastada söledim türkiye kendine yeni müttefikler bulmak zorunda...
blackandwhite Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 22/Eylül/2006
Bölüm: İşletme(İngilizce)
Gönderilenler: 1840
Tesekkür: 765
Rep: 1787
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:46

amerikaya muhtac olmamızın tek nedeni zamannda onların bize bukadr karısmasına izin vermiş olmamız onların süper güç diye kendilerini tarif etmelrine izin vermiş olmamız onlara HALA abiiiiiii diye boyun bükerek yaklasmamız bastada söledim türkiye kendine yeni müttefikler bulmak zorunda...

peki söyler miisn kim sana müttefik olup amerikayı karşısına almak istesin?
...LiViNg iS eaSy wiTh eYeS cLoSed...
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:46

Ç O K  Ş Ü K Ü R Türk olduğumuzu hatırladık. O kadar ermeni oldukki Türk olduğumuz aklımıza yeni geldi. O ermeni arkadaşlarada sölüyorum bu işlerin arkasında ermeni lobisi var. Ne alakası var demeyin sakın. Bush bunu ermeni lobisiyle birlikte gerçekleştriyor. İsrail kadar olamıyoruz. Beğenmediğiniz israil 2 askeri için filistini sildi süpürdü ve kimseye hesap vermedi. acaba biz bu şehitler için ırağa "pkk" yı ne yapmalııyz. basiretsiz hükümetin amerikadan alacağı izni bekleyip kaç şehit daha vermeliyiz.

tesekkür edenler: jajac blackandwhite mlkşake
jajac Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Haziran/2007
Bölüm: İngilizce Öğretmenliği
Gönderilenler: 1163
Tesekkür: 313
Rep: 769
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:50
Orjinalini yazan: tandemetu

Ç O K  Ş Ü K Ü R Türk olduğumuzu hatırladık. O kadar ermeni oldukki Türk olduğumuz aklımıza yeni geldi. O ermeni arkadaşlarada sölüyorum bu işlerin arkasında ermeni lobisi var. Ne alakası var demeyin sakın. Bush bunu ermeni lobisiyle birlikte gerçekleştriyor. İsrail kadar olamıyoruz. Beğenmediğiniz israil 2 askeri için filistini sildi süpürdü ve kimseye hesap vermedi. acaba biz bu şehitler için ırağa "pkk" yı ne yapmalııyz. basiretsiz hükümetin amerikadan alacağı izni bekleyip kaç şehit daha vermeliyiz.

aynen katılıorum arkadaşım.!!! Clap
..LiFe in A caRtOon moTion..
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim/2007 Saat 16:50

bnce tezkere amerikada süregelen ermeni soykırımı kabulu zamanı reste rest olarak cıkarıldı.. bnde böyle düşünüyorumm
sonuçta aymı dili konuşuyoruz. akp nin isteyip çıkardığı bi teskere değil. ermeni yasası sonucu kamuoyu baskılarıyla çıktı.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 9>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0413545
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0112473
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5811012
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5313946
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5210691
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5034871
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5117915
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593466
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4122690
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110223
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405091
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:395001
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3818391
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3811262
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:357776
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,484 Saniyede Yüklendi.
e-ticaret sitesi izmir izmir web tasarım online siparış programı üye kart sistemi termal yazıcı restaurant programı su programı tüp programı kreş programı market programı veteriner programı taksi programı