Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Genel >Tartışma
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Vatansız Ahmet Kaya
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Reklam Oluşturun
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

Göster

Mesaj panosuna kartbasıpçıkana 'çeko..' konusunu açtı.

Tüm Mesajlar...

Üye İstatistikleri
 Rep TOP5

Rep:1787

blackandwhite

Rep:1681

by_jeem!!!

Rep:1676

Zatoichi

Rep:1542

Anstand

Rep:1219

türkçeci
 Üye İstatistikleri
 Mesaj TOP5

Anstand

mine89

türkçeci

DeNizLiLi

Zatoichi
 Tüm Liste İçin..

Kapalı KonuVatansız Ahmet Kaya

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
bozkurt__1453 Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 30/Mart/2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 308
Tesekkür: 58
Rep: 95
Mesajın Direkt Linki Konu: Vatansız Ahmet Kaya
    Gönderim Zamanı: 19/Ocak/2007 Saat 21:48

pkklı olduğu çok açık belli olan bu adamı dinlemem, dinleyenleri sevmem

chero Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 31/Mart/2006
Bölüm: İktisat(İÖ)
Gönderilenler: 1450
Tesekkür: 122
Rep: 187
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Ocak/2007 Saat 22:47
Orjinalini yazan: bozkurt__1453

pkklı olduğu çok açık belli olan bu adamı dinlemem, dinleyenleri sevmem

madem sevmedıgım kısılerı acıklıyoruz bende bu tıp olaylara bolesıne bı bakıs acısıyla yaklasan unıversıte genclıgını hıc sevmıyorum
''iktisadiyet demek herşey demektir!'' M.Kemal ATATÜRK

bozkurt__1453 Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 30/Mart/2006
Gönderilenler: 308
Tesekkür: 58
Rep: 95
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Ocak/2007 Saat 22:52
arkadaşım bende sana bi soru sorayım inşallah cevap verirsin

pkk sence bi terör örgütümüdür ?
chero Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Ocak/2007 Saat 23:17
Orjinalini yazan: bozkurt__1453

arkadaşım bende sana bi soru sorayım inşallah cevap verirsin

pkk sence bi terör örgütümüdür ?

kuskusu olan var mıdır ki? cevap tabıkı ewet

statistics_32 Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge
1 hafta uzaklaştırma cezası

K.Tarihi: 26/Kasım/2006
Gönderilenler: 1533
Tesekkür: 204
Rep: 395
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ocak/2007 Saat 01:34
ya konu sürekli olarak siyasete çekiliyor biz kimsenin ne dinlediğine karışmıyoruz benim kendi özgür düşüncem. bu tür şeyler benim düşünce yapıma ters o yüzden bunu dinlemiyorum dinlenilen ortamlara gitmiyorum.
vatanını satan hainlerin burda kutsal bişeymiş gibi tartışılmasını da saçma buluyorum. bana burda kimse o haini savunmasın tek istediğim o. beni müzik zevkleriniz ilgilendirmiyor........
***NO FEAR***                   teşekkür butonunu kullanınız....
chero Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ocak/2007 Saat 01:45
Orjinalini yazan: statistics_32

ya konu sürekli olarak siyasete çekiliyor biz kimsenin ne dinlediğine karışmıyoruz benim kendi özgür düşüncem. bu tür şeyler benim düşünce yapıma ters o yüzden bunu dinlemiyorum dinlenilen ortamlara gitmiyorum.
vatanını satan hainlerin burda kutsal bişeymiş gibi tartışılmasını da saçma buluyorum. bana burda kimse o haini savunmasın tek istediğim o. beni müzik zevkleriniz ilgilendirmiyor........

tamam ıste benım de demek ıstedıgım bu:
senı nasıl kı bızım muzık zevklerımız ılgılendırmıo benı de muzıgını dınledıgım kısının sıyası gorusu, hayat durusu , yaptıkları vs vs ılgılendırmıyor.
benım takıldıgım ve tartıstıgım konu senın gıbı dusunenlerın ornegın bozkurt kardesımızın, nedendır kı Ahmet Kaya ve benzerı sanatcıların muzıklerını dınleyenlere de vatan haını gıbı bakmaları ve o aynı kefeye koyduklarıdır.

ayrıca bsıeyı merak ettım: bahsettıgınız vatan haınlerının burda tartısılma seklıne kutsal bıseymıs gıbı dedın. ne demek bu? yanı anlayamadım da. burda yazılanların hangısı o kısılerı kutsal bısey gıbı gosterıyor.unutmayalım kı burası bır unıversıte forumu ve her dusuncenın her sekılde ( kanunların ve forum kuralları cercevesınde ) tartısılması serbesttır. her kısı ıcın her konu ıcın tartısma yapılabılır

Yüxexes Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 25/Eylül/2006
Bölüm: Sahne Sanatları
Gönderilenler: 0
Tesekkür: 1
Rep: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ocak/2007 Saat 14:30
bu kadar duyarsız olmayın size ve ülkenize şerefsiz diyen adama nasıl umarsızca beni müziği ilgilendiriyo dersiniz böle duyarsız gençlikle hiçbir refah konusu konuşulmaz. Sadece kendi beğenilerini hiçbirşey gözetmeksizin sırf güzel diye içiniz sızlamadan nasıl dinliyorsunuz, şehit anaları ağlarken hiç mi yüreğiniz yanmıyo, bu kadar mı körsünüz, ölü toprağı mı serildi üstünüze? biraz silkinip etrafa bir bakın. Sadece düşünce özgürlüğü kabuğu altına yatıp buna bahane yaratmayın dinleyene lafımız yok niye adamı doğru birşey yapmış gibi savunuyorsunuz. bari eet adam şerefsiz ama bazen dinliyorum, ama yapmayacağım şey albümünü almak diyin.   
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ocak/2007 Saat 14:42
Orjinalini yazan: Yüxexes

bu kadar duyarsız olmayın size ve ülkenize şerefsiz diyen adama nasıl umarsızca beni müziği ilgilendiriyo dersiniz böle duyarsız gençlikle hiçbir refah konusu konuşulmaz. Sadece kendi beğenilerini hiçbirşey gözetmeksizin sırf güzel diye içiniz sızlamadan nasıl dinliyorsunuz, şehit anaları ağlarken hiç mi yüreğiniz yanmıyo, bu kadar mı körsünüz, ölü toprağı mı serildi üstünüze? biraz silkinip etrafa bir bakın. Sadece düşünce özgürlüğü kabuğu altına yatıp buna bahane yaratmayın dinleyene lafımız yok niye adamı doğru birşey yapmış gibi savunuyorsunuz. bari eet adam şerefsiz ama bazen dinliyorum, ama yapmayacağım şey albümünü almak diyin.   

söylediğin herşeye katılıyorum yalnız bir şy dışında isteyen kimse istediği şeyi dinler karışmak benim haddim değil düşüncelerine katılıyorum.......
Yüxexes Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ocak/2007 Saat 15:04
ben de sizin düşüncelerinize katılıyorum ama savundukları şarkıları değil adamın yaptıklarını savunur gibi cvp veriyorlar bu bana çok acayip geldi eet adam öle albümünü almam demelerini beklerdimDisapprove
alCool Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 08/Ocak/2007
Gönderilenler: 59
Tesekkür: 2
Rep: 2
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ocak/2007 Saat 16:22

santçı keşke yaşıyor olsa da albüm çıkarsa da alsam. Tekrar allah rahmet eylesin sanatçının.

" olmak istediğin herşeyin en iyisi benim.. harika sex yapıyorum, iyi dövüşüyorum ve çekiciyim..."
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ocak/2007 Saat 00:36
merak etme yaşasada şimdiye kadar çoktan gebertmişlerdi o haini sende onun öldürülme görüntülerini alırdın........
Yüxexes Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ocak/2007 Saat 11:25

Thumbs%20Up

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:044540
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:013963
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:583298
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:534572
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:523106
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5011974
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5110224
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593013
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4120070
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:419384
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:404351
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:394399
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3816479
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3810518
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:356820
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 1,280 Saniyede Yüklendi.
e-ticaret sitesi izmir izmir web tasarım online siparış programı üye kart sistemi termal yazıcı restaurant programı su programı tüp programı kreş programı market programı veteriner programı taksi programı