Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Güncel >Türkiyeden Haberler
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: REKLÂM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAKTAN ANAYASA MAHKEM
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş
 
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...


 
 
 Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

 


REKLÂM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAKTAN ANAYASA MAHKEM

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
REKLAM YAZARI Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi


K.Tarihi: 24/Temmuz/2012
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 10
Tesekkür: 0
Rep: 0
Mesajın Direkt Linki Konu: REKLÂM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAKTAN ANAYASA MAHKEM
    Gönderim Zamanı: 30/Eylül/2013 Saat 15:36

REKLÂM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAKTAN ANAYASA MAHKEMESİNE ŞİKAYET!..

Alaçamlı Halk Şairi, Reklâm Yazarı, Eğitimci ve Gazeteci Hasan Sancak, (57) skandal rapor yazdıklarını iddia ettiği bilirkişileri ve bu raporu onayan Yargıtay 11. (On Birinci) Hukuk Dairesi Başkan ve Üyelerini, Anayasa Mahkemesine şikâyet etti.

Konu hakkında konuşan Sancak:’Bu dava benim için bir onur mücadelesi olmuştur. Yalnız başıma 7 senedir hukuk mücadelesi veriyorum. Ulusal haber ajanslarının yaptığı haberler ve parmakla sayılacak kadar haber siteleri olmasa, feryadımı kimse duymayacaktır. Bu durum dünyanın başka bir yerinde olsaydı, yer yerinden oynardı. Ulusal haberciler, köşe yazarları, televizyoncular reklâm alamayız diye korkularından haber yapamamaktadırlar. Ulusal basın, hiçbir devirde bu kadar köleleşmemiştir. Hür ve bağımsız haber yapılmamaktadır. Üzüntüyle söylemem gerekir ki basın meslek ilkelerine uymaya söz verdik diyenler, yalan konuşmaktadır. Anlı ve şanlı, mangalda kül bırakmayan bütün gazeteciler sınıfta kalmıştır. Kanal 7’ de program sunan Esra Ceyhan, beni canlı yayına çıkartmak isteyince işinden olmuştur. Anayasa Mahkemesinin Yargıtay tarafından da onanan skandal bilirkişi raporuna sahip çıkmasını istemiyorum. Bunu vatanını, milletini ve devletini canından daha çok seven emekli bir öğretmen olarak söylüyorum. Skandal rapor onanması durumunda hak, hukuk ve adalet büyük bir yara alacaktır. Anayasa Mahkemesi de bu dava gibi dünya ve Türkiye’de skandal bilirkişi raporunu onayan ya da onamayan ilk ve tek kurum olacaktır. Bunun için Anayasa Mahkemesine son bir kez tarihi bir çağrıda bulundum. Bilirkişi raporunun en önemli skandal bölümlerini tekrar dikkatlerine sundum’ dedi.
'BU MÜSLÜMANLIKSA, BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM!..'
HAŞİM KILIÇ
ANAYADA MAHKEMESİ BAŞKANI
28 Eylül 2013 BASIN

HABER55 REKLÂM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK ANAYASA MAHKEMESİNE BAŞVURDU!..

http://www.photo400.com/howto/view.php?video=PCoctEimZMg&feature=youtube_gdata_player&title=HABER55+REKL%C3%82M+YAZARI+%C5%9EA%C4%B0R+HASAN+SANCAK+ANAYASA+MAHKEMES%C4%B0NE+BA%C5%9EVURDU!

Noter Onaylı Rüya,Maceracı,Hasan Sancak,Samsun/Alaçam
http://www.photo400.com/howto/view.php?video=EpkDzSi0xAY&feature=youtube_gdata_player&title=Noter+Onayl%C4%B1+R%C3%BCya%2CMacerac%C4%B1%2CHasan+Sancak%2CSamsun%2FAla%C3%A7am


İlişimler çalışmıyorsa, İnternet tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayınız!..


Reklâm Yazarı, Şair Hasan Sancak’ın Anayasa Mahkemesine yazdığı yazı şöyle:


ANAYASA MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINA,
                                        ANKARA

                              30.09.2013/PAZARTESİ

ŞİKÂYETİM T.C. DEVLETİ’NİN EN YÜCE VE YÜKSEK MAKAMINADIR.

ANAYASA MAHKEMESİ’NDEN DURUŞMALI TEMYİZ TALEP EDİYORUM!..

SKANDAL RAPOR YAZAN SÖZDE BİLİRKİŞİLER HAKKINDA  SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUM!..

YARGITAY 11. (ON BİRİNCİ) HUKUK DAİRESİ BAŞKAN VE ÜYELERİ, SKANDAL BİLİRKİŞİ RAPORUNU ONADI!..

YARGITAY 11. (ON BİRİNCİ) HUKUK DAİRESİ BAŞKAN VE ÜYELERİNDEN ŞİKÂYETÇİYİM.

Bu yazımı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne 26 senedir hizmet vermiş emekli bir öğretmen olarak yazıyorum. Noter Onaylı ‘Rüya’ Rüya Senaryomu kopyalayan Coca Cola’ya karşı Samsun’da 7 senedir hukuk mücadelesi veriyorum. Bilirkişiler tarafından yazılan skandal raporu Yargıtay’a taşıdım. Şu anda dava, Anayasa Mahkemesi’ndedir.  Tamamen çelişkilerle dolu rapor hazırlayan bilirkişileri Yargıtay’a şikâyet ettim. Yargıtay 11. Hukuk Dairesi Başkan ve Üyeleri, bilirkişilerin görüşü doğrultusunda verilen kararın, usul ve yasaya uygun olduğunu onamıştır. Dokuz sayfalık bilirkişi raporu, objektif ve tarafsız bir şekilde hazırlanmamıştır. BİLİRKİŞİ RAPORU İNCELENDİĞİNDE, COCA COLA RÜYA REKLÂM FİLMİNİN RENKLİ RESİM KARELERİNE BAKARAK, BİLİRKİŞİLERİN VE YARGITAY ÜYELERİNİN DE ONADIĞI, COCA COLA AVUKATLARININ MUKAYESELERİNE GÖRE HAZIRLANDIĞI GÖRÜLECEKTİR. Bilirkişiler, Coca Cola avukatları mahkemeye dolu diye boş CD verdikleri için Coca  Cola Rüya Reklâm Filminin görüntüsünü seyretmemişler ve mukayese yapmamışlardır. Filmin görüntüsü seyredilmemişse, ‘ASLA VE ASLA’ mukayese yapıldığı söylenemez.


Bilirkişilerin yaptık dedikleri mukayeseler hayalidir. Kendilerine ait değildir. Filmin görüntüsünü seyretmeden mukayese yaptık diyen bilirkişiler, görevlerini yerine getirmemişlerdir. Suç işlemişlerdir. En büyük üzüntüm ise, beş kişiden oluşan Yargıtay üyelerinin bunun farkında olmamalarıdır. Bilirkişilere ve Yargıtay üyelerine ilk başta bir soru soruyorum. Dokuz sayfalık raporda bu sorunun cevabı ne yazık ki yoktur. Cevabını verebiliyorsalar versinler. Noter Onaylı ‘Rüya’ Rüya Senaryomu bilirkişiler, Coca Cola Rüya Reklâm Filminin neyi ile karşılaştırmışlardır? Filmin görüntüsünü seyrederek mi? Renkli resim karelerine bakarak mı? Benim aleyhime karar vermişlerdir? Dokuz sayfalık raporda, bu konuyla ilgili olarak bilirkişilerin bir cümle yazıları bulunmamaktadır. Çünkü Coca Cola Rüya Reklâm Filminin görüntüsü dosyada bulunmamaktadır. Yıllarını hak, hukuk, adalet için harcadıklarını söyleyen Yargıtay üyeleri, bu durumun nasıl farkında olmazlar? İlk başta bu sorumun yüce ve yüksek makamı tarafından ‘MUHAKKAK’ cevaplandırılmasını istiyorum.


sayfa 8’de ‘TARAFLARA AİT SENARYOLAR MUKAYESE YAPILACAK OLURSA’ diyen bilirkişiler, yaptıkları mukayeseleri hangi senaryoları karşılaştırarak, mukayese yaptıklarına ait bir kelimeleri yoktur. Dosyada sadece Noter Onaylı ‘Rüya’ Rüya Senaryosunun yazılı metni vardır. Mukayese yapılabilmesi için Coca Cola Rüya Reklâm Filminin görüntüsünün bilirkişiler tarafından seyredilmesi ve buradaki konuşmalar ve hareketlerin yazıya dökülmesi gerekirdi. Bunlara ait bir kelime yazıları bulunmamaktadır.


Coca Cola Rüya Reklâm Filminin görüntüsünü seyretmeyen bilirkişiler, Coca Cola Rüya Reklâm Filminin renkli resim karelerine bakmışlardır. Filmin görüntüsünü seyretmeden, renkli resim karelerine bakarak, bir senaryodaki olaylar zincirini anlamak mümkün değildir. Çünkü filmin görüntüsünde konuşma cümleleri vardır. Bu konuşma cümleleri, renkli resim karelerine bakarak anlamak mümkün değildir.

BİLİRKİŞİ RAPORU, COCA COLA RÜYA REKLÂM FİLMİNİN RENKLİ RESİM KARELERİNE BAKILARAK, COCA COLA AVUKATLARINA AİT MUKAYESELERİN BİLİRKİŞİLER VE YARGITAY ÜYELERİ TARAFINDAN DA ONANARAK, BU MUKAYESELERE GÖRE BENİM ALEYHİME KARAR VERİLDİĞİ EN BÜYÜK ÇELİŞKİLERLE VE SKANDALLARLA DOLU OLDUĞU KAPKARA BİR RAPORDUR. Bu bir hukuk skandalıdır. Hak, hukuk ve adaletin ayaklar altına alınmasıdır. Bunu Yargıtay üyelerinin yapmaları, ‘KESİNLİKLE’ bağışlanamaz. Dosyada iki rüya senaryosunu mukayese yapacak başka materyaller yoktur. BİLİRKİŞİLER, COCA COLA AVUKATLARI VE RAPORU NOKTASINA VİRGÜLÜNE KADAR ONAYAN YARGITAY 11. HUKUK DAİRESİ BAŞKAN VE ÜYELERİNİN GÖRÜŞÜ AYNIDIR.


Türkiye’de ilk defa çakma, düzmece, çelişkilerle ve skandallarla dolu olan bir bilirkişi raporu, Yargıtay 11. Hukuk Dairesi Başkan ve Üyeleri tarafından onanarak, aynı davada iki farklı, tezat oluşturacak karara Yargıtay üyeleri imza atmışlardır. Bu durum, Türk Milletinin geleceği ve T.C. Devletinin bekası açısından kahredici bir durumdur. Sizler, orada hakkı ve adaleti temsil diyorsunuz. Milletimizin güvencesisiniz. Verdiğiniz kararlar, haksızı haklı gösteriyorsa, büyük bir çöküntü başlar. Gerçek adaletin olmadığı yerde zulüm ve ölüm kol gezer. Mahkeme için şu ana kadar emekli öğretmen maaşımdan binlerce lira harcadım. Ödemem gereken mahkeme ve avukat paraları 2 bin 51 TL 95 kuruş iken, şu anda 05,90 TL’sı olmuştur. Evlatlarımın geçimini sağlamak için beş senedir 60 büyük baş hayvanın altını temizledim. Ben, bana kesilen bu para cezasını ödeyeceksem, sorduğum sorularıma cevap verilmesini isterim. Yargıtay 11. Hukuk Dairesi Başkan ve Üyeleri gibi yazdıklarımı ve sorduğum sorularımı dikkate almazsanız, haklı ve güçsüz olanların haklarını kimler savunacaktır? En yüce ve yüksek makamınızdan HZ Ömer’in adaletini talep ediyorum. Yüce Allah, kul hakkının hesabını MAHKEME-İ KÜBRA’ da soracaktır. Sadece hak, hukuk ve bilhassa Allah rızası için sizlerden ‘ADİL YARGI’  ve ‘ADALET’ istiyorum.


Yazdıklarımın ve sorduğum sorularımın muhakkak tarafınızdan cevaplandırılmasını, objektif ve tarafsız inceleme yapılmasını istiyorum. Bu davada ben haklıyım. Bilirkişiler ve Yargıtay üyeleri sorduğum sorularıma cevap verirseler, her türlü cezaya razıyım. Sorduğum sorularıma cevap veremezseler, kendilerinden davacıyım ve şikâyetçiyim. Sözde bilirkişiler hakkında yüce makamlarınıza suç duyurusunda bulunuyorum. Adaleti kimler ayaklar altına almaya kalkarsa, cezalarını çekmelidirler. Yukarıda bilginize sunduğum yazılardaki sorularıma cevap vermeden tekrar aleyhime karar verirseniz, bu dava AİHM ve MAHKEME-İKÜBRA’ da Yüce Allah’ın huzuruna gidecektir. Burada ne savcı nede hâkim olunacaktır! Neler konuşulmuşsa, her şey ortaya çıkacaktır. Bu yazımda ahiret hayatında yüzünüze karşı okunacaktır. Cevabını verebilirseniz, sizler için ne mutlu olacaktır. Bir de cevap veremeyecek olanlar vardır. Onlara hakkımı helal etmem mümkün değildir. Bugün güçlü olandan yana kalem oynayanlar, gerçek âlemde çaresiz kalacaklardır.HAKSIZ VE GÜÇLÜDEN YANA OLMAK, HAKSIZI HAKLI GÖSTERMEK GERÇEK ADALETSE…


'BU MÜSLÜMANLIKSA, BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM!..'
HAŞİM KILIÇ
ANAYADA MAHKEMESİ BAŞKANI
28 Eylül 2013 BASINHASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
05062730465  (Öğretmen Hattı)
ogretmen_hasansancak@mynet.com
Yeni Cami Mah. Bafra Cad.4.Sok No 11
55800-ALAÇAM-SAMSUN


SANCAK
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0414964
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0113881
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5812414
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5315560
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5212056
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5039014
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5119284
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593502
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4122813
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110293
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405157
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:395047
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3818437
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3812406
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:357877
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu GörBu Sayfa 0,250 Saniyede Yüklendi.
e-ticaret sitesi izmir izmir web tasarım online siparış programı üye kart sistemi termal yazıcı restaurant programı su programı tüp programı kreş programı market programı veteriner programı taksi programı