Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Güncel >Türkiyeden Haberler
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Sınıfta seks şakası rezaleti
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

Kapalı KonuSınıfta seks şakası rezaleti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
HeKa_MeRiTT Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 23/Eylül/2006
Bölüm: İşletme
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 554
Tesekkür: 58
Rep: 99
Mesajın Direkt Linki Konu: Sınıfta seks şakası rezaleti
    Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 14:48
Balıkesir'de, kız öğrencilerin sınıfta seks şakası yapmasıyla ilgili internette yayınlanan görüntüler herkesi şoka soktu.

Bir lisede sınıfı kapatan kız öğrenciler, öğretmen masasında sevişme taklidi yaparken, erkek arkadaşları da kameralı cep telefonuyla olanları görüntüledi. Öğrencilerin görüntüye alındıklarını bile bile sergiledikleri rahat hareketleri dikkat çekti.

Balıkesir'de, bir lisede gerçekleştiği iddiasıyla internet ortamına aktarılan sınıftaki sek rezaletiyle ilgili görüntüler hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, cep telefonuyla çekilen görüntüleri izlediklerinde dehşete kapıldı. Görüntülerin bir kopyasını alan Milli Eğitim Müdürü İbrahim Binay, merkez ve ilçelerdeki tüm okullarda yaptıkları incelemelerde rezaletin olduğu gjrüntülerdeki kız öğrencilerin üzerlerindeki kıyafetlerin Balıkesir'deki hiçbir okulda bulunmadığını, dolayısıyla bu görüntülerin Balıkesir ve ilçelerindeki bir okulda yaşanmadığını belirlediklerini söyledi.

Ancak, hem idareci, hem eğitimci, hem de bir vatandaş olarak bu görüntülerin kendisini derinden üzdüğünü kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Binay, bu olayın bir başka yerde yaşanmış olsa da eğitim camiası olarak kendilerini çok etkilediğini, üzdüğünü ifade etti. Bir laboratuvar veya sınıfta gerçekleşen olayda, kız öğrencilerden birisi kapının arkasında oturup içeriye kimsenin girmemesini sağlarken, öğretmen masasında sevişmeye başlayan iki kıza, üçünçü kız öğrenci katılıyor. Kameralı telefonu ile herşeyi saniye saniye görüntüleyen erkek öğrenci ise kızları devam etmeleri için uyarıyor.

Bu arada, hemen arkada oturan bir başka kız öğrenci ise kameralı telefon döndüğünde hemen oradan uzaklaşıyor. Sevişme sahnesinin ardından göğsünden çıkardığı sigarayı yakıp keyifle içen kız öğrenci, az önce seviştiği arkadaşına, "Pişman mısın?" diye sorunca kahkaha atarak eğleniyorlar. 46 saniye süren görüntüler, Balıkesir'de elden ele dolaşmaya başladı. Yetkililer, herşeye rağmen konuyla ilgili araştırma yaptıklarını bildirdi. Görüntülerin hangi şehir ve hangi okulda çekildiği ise henüz bilinmiyor.

Izlemek için tıklayın

Kaynak
eğer herşeyin bir yalandan ibaret oldugu gercegini kabul edebilirseniz,
artık hicbir şey sizi incitemez...
marijuana Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi

K.Tarihi: 28/Eylül/2006
Gönderilenler: 0
Tesekkür: 0
Rep: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 15:00

TAM ANLAMIYLA REZALET

bozkurt__1453 Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 30/Mart/2006
Gönderilenler: 308
Rep: 95
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 15:24

Ayşem; Kimi Anna'ya, Bella'ya, kimi Maria'ya, kimi de kızıl saçlı Nataşa'ya yazdı. Oysa ben bir Türk yiğidiyim. Türk'e sevdalı olduğum için Ayşem, sana yazıyorum.

Ben seni, Kongo'da ölen sevgilisini İstanbul'da arayan Teksas'lı bir dişi gibi değil, aşk eşittir burjuva güzellerini diskoteklerde arayan züppeler gibi değil, hele; kafalarındaki kirli duyguları Nataşa adlı Rus kızında sembolleştirip, kızıl ruble arayanlar gibi aramıyorum Ayşem.

Ben seni, belki bir ana ceylanın vurulmuş yavrusuna su aradığı gibi, belki bir Anadolu delikanlısının kaçırmak için güzel Zeynebini; gecenin alaca karanlığında aradığı gibi seni arıyorum Ayşem.

Ama, muhakkak bütün iyilikleri, bütün güzellikleri, bütün özlemlerimi sende bulacağımı bilerek, engin denizin kudurmuş dalgaları gibi önümdeki engelleri teker teker aşarak, Yüce Allah'ın, Yüce Allah'ın izniyle seni arıyorum Ayşem.

Seni kaybettiğim dünyalarda bulmak istiyorum. O dünya; Hz. Fatih'in kılıcının altın kakması, Estergon dönüşünün gönülleri yakması, veyahut Tuna'nın bir ıtri bestesinde musuki gibi çağlayıp akması olabilir.

Geçtiğim yıllardaki parlak aynalar geleceğimi aydınlatır benim. Bir elim geleceğin milliyetçi Türkiye'sindeyse, Yavuz'un beyaz atının yelesindedir bir elim.

Seni kaybettiğim ve şimdi aramaya çıktığım dünyalarda Ayşem; ne meyhane tezgâhları ardında mum gibi yanıp sönen kızlarımın gözlerinin karası, ne yoksulluktan ve fakirlikten ölen yiğitlerimin verdiği yürek yarası, ne de başı kabak, yalın ayak dolaşan insanımın ciğerlerini Hilton gecelerinde içkilerine meze yapıp yiyen kahpelerin ağız kavgası var.

Seni kaybettiğim ve şimdi aramaya çıktığım dünyalarda; bir Kur-an, bir Kılıç ve bir Bozkurt üçünün ördüğü koca bir dünya, koskoca bir tarih var Ayşem.

Tut ki; seni karanlığın ta ötesinde bir yere hapsetsinler. Ömründe güneşi hiç görmeyeceksin. Ama ben, o güneşi yanıma aldım, seni kurtarmaya geliyorum Ayşem.

Ne Sezar, ne Hitler, ne pos bıyıklı Stalin, ne de ,ne de fare suratlı Mao; çözemez, çözemez, çözemez senin derdini Ayşem. Senin derdini, batılılık delisi sömürge aydınları, Robert Koleji mezunu özgürlük budalaları ve kafalarını çirkin kapitalistlere satmış devekuşları da çözemez.

Senin derdini Ayşem; senin gibi konuşan, senin gibi düşünen, senin gibi yaşayan, velhasıl kelam bizler; Ülkücüler çözeriz senin derdini.

Anamın anlattığına göre; koca Türk dünyasının küçük bir köyünde doğmuşum. Senin için doktor ya da ilaç, ekmek ya da su neyse, benim için milli devlet, Kızıl Elma ülküsü odur.

Sen, sen benim için; Kırım'lı bir Keh, Azerbaycan'lı Aybala, Yerköy'lü Fadime, hepiniz, hepiniz bizim için birsiniz. Çünkü bizim kanunumuzda; akvaryumlu meyhanelerde sevgilinin kömür karası gözlerine şiir yazmak yok!...

Biz çok dağ erittik. Ülkü denen nazlı gelinin duvağında, sülün gibi kızların gözbebeğine Ayşem.

Bizim kanunumuzda; geri bıraktırılmış insanımızı, esir milyonlarca soydaşımızı tutsaklıktan kurtarmak için, bu geri kalmışlığa son vermek için; birlikte, birlikte mücadele etmek var.

Bu, bu ne benim sana ağlayarak, ne de dizlerine kapanarak bir yalvarışımdır.

Bu, parmakları çelikten, yürekleri Estergon demirinden; yüzbinlerce, milyonlarca Müslüman Türk Ülkücüsünün sana, sana durdurulmaz emridir.

Kendine dön, kendine dön Ayşem! Kendine dön!...

AnarsizmiR Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Bölüm: İlahiyat
Gönderilenler: 419
Tesekkür: 4
Rep: 10
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 15:45
aman ya bende bişe sandım tamamen basit insalar o kadar
bütün kurbanLarymn yasty?ymda siLinir makyajy..!

F*ck the world...

F*ck the system...
HeKa_MeRiTT Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Bölüm: İşletme
Gönderilenler: 554
Rep: 99
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 16:14
Orjinalini yazan: AnarsizmiR

aman ya bende bişe sandım tamamen basit insalar o kadar

daha ne olmasını bekliyordun!!!
ben 10 sene sonra çocuklarımızı sizin gibi gençliğe emanet edip
 sonrasını düşünemiyorum ...
eğer herşeyin bir yalandan ibaret oldugu gercegini kabul edebilirseniz,
artık hicbir şey sizi incitemez...
nevimm Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 05/Kasım/2006
Bölüm: Hemşirelik
Tesekkür: 10
Rep: 16
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 16:27
kendını bılmez s...k ınsanlar işte....
CiMciMeee
sahip Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 03/Kasım/2006
Gönderilenler: 779
Tesekkür: 257
Rep: 364
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 17:02
Orjinalini yazan: LaCiVeRt

bu pozısyonları kım ogretıyo bunlara anlamıyomkı...:D:P
çok mu komik şimdi bu utanılacak halimize....
Doğdu sevinçten ağladılar, öldü üzüntüden.
O bu arada yaşadı, hiç düşünmediler.
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 17:09
benn bunlara mı öğretmenlik yapıcam ya :(((
TouRGooD Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 07/Nisan/2006
Bölüm: İktisat(İÖ)
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 19:34
tamam ben linke atmaya çalışim..
whispers Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi

K.Tarihi: 13/Nisan/2006
Bölüm: Fransizca Ögretmenligi
Gönderilenler: 280
Tesekkür: 23
Rep: 49
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 19:39
iyice abartmışlar yaa gelen nesil biribirinden berbat yaa
Hayatinin anlami senin bakislarinda gizlidir
TouRGooD Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 07/Nisan/2006
Bölüm: İktisat(İÖ)
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 19:48
ya ben şiiiri linke atamadım.. bilen yok mu? dosya amr ses dosyası..
bozkurt__1453 Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 30/Mart/2006
Gönderilenler: 308
Rep: 95
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım/2006 Saat 19:51
www.rapidshare.com sitesine gir gözat göreceksin ordan seç dosyayı sonra indirme linkini verecek sanırım sitede resimli anlatımı olacaktu bu sitede yani
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0413701
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0112633
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5811171
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5314128
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5210847
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5035343
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5118071
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593467
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4122701
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110233
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405099
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:395003
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3818397
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3811385
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:357792
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,375 Saniyede Yüklendi.
e-ticaret sitesi izmir izmir web tasarım online siparış programı üye kart sistemi termal yazıcı restaurant programı su programı tüp programı kreş programı market programı veteriner programı taksi programı