Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Aşk&Sevgi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: O BANA BENİM ONA BAKTIĞIM GÖZLE BAKMIYORD
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Reklam Oluşturun
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

Göster

Mesaj panosuna kartbasıpçıkana 'çeko..' konusunu açtı.

Tüm Mesajlar...

Üye İstatistikleri
 Rep TOP5

Rep:1787

blackandwhite

Rep:1681

by_jeem!!!

Rep:1676

Zatoichi

Rep:1542

Anstand

Rep:1219

türkçeci
 Üye İstatistikleri
 Mesaj TOP5

Anstand

mine89

türkçeci

DeNizLiLi

Zatoichi
 Tüm Liste İçin..

O BANA BENİM ONA BAKTIĞIM GÖZLE BAKMIYORD

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
HeKa_MeRiTT Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 23/Eylül/2006
Bölüm: İşletme
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 554
Tesekkür: 58
Rep: 99
Mesajın Direkt Linki Konu: O BANA BENİM ONA BAKTIĞIM GÖZLE BAKMIYORD
    Gönderim Zamanı: 18/Kasım/2006 Saat 00:55
O BANA BENİM ONA BAKTIĞIM GÖZLE BAKMIYORDU

Bu yazı gerçek bir aşk hikayesini anlatmaktadır ve yazıların hepsi aşık delikanlının günlüğünden alınmıştır.

10. sınıf

İngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadaşım' diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarına bakıp onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen gün sınıfta olmadığı için o günün notlarını istedi ona notları verirken bana teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

11. sınıf

Telefonum çaldı, arayan oydu ve ağlıyordu bana aşkın nasıl kalbini kırdığını anlattı, beni evine çağırdı, yalnız kalmak istemediğini söyledi, bende tabi ki gittim, koltuğa, onun yanına oturdum, güzel gözlerine bakmaya başladım ve onun benim olmasını diledim, 2 saat sonra Drew Barrymore'un bir filmi başladı ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her şey için teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Son sınıf

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanıma geldi ve "çıktığım çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi, benimde çıktığım biri yoktu ve 7. sınıfta birbirimize söz vermiştik eğer çıktığımız biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, "en iyi arkadaş" olarak. Ve partiye birlikte gittik, o akşam çok güzeldi, her şey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapısının önüne kadar bıraktım, kapının önünde ona baktım o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktı. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, bana "hayatımın en güzel zamanını geçirdiğini" söyledi ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çattı...

Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasını almak için sahneye çıkarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanıma geldi ve ağlayarak bana sarıldı sonra başını omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadaşımsın, teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Aradan yıllar geçti...

Bir kilisedeyim ve o kızın nikahını izliyorum... evet artık evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum" demesini, yeni hayatına girmesini izledim, başka bir adamla evli olarak. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Yeni hayatına girmeden önce yanıma geldi ve "nikahıma geldin teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Yıllar çok çabuk geçti...

Şu an benim bir zamanlar en iyi arkadaşım olan kızın tabutuna bakıyorum, eşyaları toplanırken lise yıllarında yazdığı günlüğü ortaya çıktı... Hemen günlüğünü aldım ve günlükte okuduğum satırlar şöyleydi...

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasını diledim... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum... Keşke bana beni bir kez sevdiğini söyleseydi..."

EĞER BİR İNSAN GERCEKTEN BİRİNİ SEVİYORSA ONA SEVDİĞİNİ SÖYLER YOKSA ONUN HASRETİ ONU BİTİRİİR
ROMANTİK SERSERİ

Düzenleyen HeKa_MeRiTT - 18/Kasım/2006 Saat 00:56
eğer herşeyin bir yalandan ibaret oldugu gercegini kabul edebilirseniz,
artık hicbir şey sizi incitemez...
tesekkür edenler: kobi zübük leburaggk tiwaly
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Kasım/2006 Saat 01:36
evet gerçekten çok acı bir hikaye ve gerçekte yaşanmış birşey.
ve şuda bir gerçekki hepimizin hayatında KEŞKELER var....
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Kasım/2006 Saat 02:11
aşk kötü bişey.ben boşuna vazgecmedim.bakın şimdi taş kalplinin biri oldum...
AnarsizmiR Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Bölüm: İlahiyat
Gönderilenler: 419
Tesekkür: 4
Rep: 10
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Kasım/2006 Saat 02:19
çeviren saten yanlış çevirmiş ayrıcada aşk herşeye değer  O'nu kaybetmeye bile...
hayatımda hiç keşkeler olmadı umuyorum ki bu seferde olmucak...

Düzenleyen AnarsizmiR - 18/Kasım/2006 Saat 02:23
bütün kurbanLarymn yasty?ymda siLinir makyajy..!

F*ck the world...

F*ck the system...
whispers Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi

K.Tarihi: 13/Nisan/2006
Bölüm: Fransizca Ögretmenligi
Gönderilenler: 280
Tesekkür: 23
Rep: 49
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Kasım/2006 Saat 16:43
ya bunların ikiside yıllarca 4 cümleyi tekrarlayıp durmuşlar 5.cümleyi kurmayı öğrenememişler :))
Hayatinin anlami senin bakislarinda gizlidir
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Kasım/2006 Saat 19:49
ya hemşo ne kadar duygusuzsun..:)) bak milletin tüğleri diken diken oluyo
sen bi okumaya tenezzül etmiosun..:PP
anlatmıyoz işte sen oku yorumunu yap ..:PP
LaCiVeRt Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 01/Nisan/2006
Gönderilenler: 1055
Tesekkür: 28
Rep: 61
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Kasım/2006 Saat 19:56
ya fani seyler bunlar..:P Allah din iman versin...:D
Her kırmızının kirlettiği sarıyı bir LaCiVeRt temizler...
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Kasım/2006 Saat 19:58
di mi :)
LaCiVeRt Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Kasım/2006 Saat 20:16
aaaa benım ılk cevap sılınmıs.....:S
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Kasım/2006 Saat 20:21
demek ki sakıncalı şeyler varmış :)
LaCiVeRt Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Kasım/2006 Saat 20:26
tertemız bı msjdı valla..:D giiitttttttttiii giiiittttttttttiiiii giiittttiiiiiiii..:P
forum bana bı adet temız msj borclu...:P
tterapi Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 27/Kasım/2006
Bölüm: İktisat
Gönderilenler: 0
Tesekkür: 0
Rep: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık/2006 Saat 12:53
Herkese merhaba arkadaşlar

bence ne aşk bir insanı bitirir, ne de bunlar saçma şeyler....

Hayat o kadar kısaki, şimdi diceksiniz sen kaç yaşındasında bu şekilde konuşuyorsun?? ama gerçekdende öyleymiş.. zaman çok hızlı ilerliyor... üniversiteye başlayalı 9 yıl olmuş.. her buca kampüse sherhuta nostalji yapıp kahve içmeye gittiğimde vayy be diyorum kendi kendime nerelerden nerelere... Ardından master ondan sonra askerlik derken kpss di şu mülakat senin bumilakat benimdi aman ankarada sınav aman istanbulda mülakat var derken bir bakmışız 27 oluvermişizz...

Bence burada can dündarın anlatmaya çalıştığı bazı şeyleri ertelemek ve hayatı ıskalamamak, bir şeyi yaşayacaksınız tam yaşamak sonuna kadar yaşamak..  Bu aşkda olur arkadaşlıkda eğlencede.. Hayatla ilgili herşeyi bunun içine katabilirsiniz.. Ben çok deli dolu yaşadım gençliğimi ve üniversite anlarımı, şimdi biraz duruldum iş arama süreçlerinde ama hala içimdeki  heyecanı, hayyatta var olma ve nefes almakdan zevk alma karekterimi azda olsa kaybetsemde yaşatmaya çalışıyorum ve hayatı ıskalamamaya çalışıyorum.. bir şey yapıyorsam  isteyerek canı gönülden ve sonuna kadar giderek yapmaya çalışıyorum... Maskeli balolardan da uzak duruyorum...

İnanın hayat akıp geçyior arkadaşlar, en son dayımın ölümünde bunu daha da iyi anladım .. İnsan gözünüzün önünde bir toprağa resmen atılıp gömülüyor ve hayat onsuzda devam ediyor.. Ve siz öyle seyirci kalıyorsunuz yanıbaşında mezarının.. Deli dolu yaşayın demiyorum ama bazı şeyleri isteyerek ve elinizden geldiğince zorlayarak yaşayın.. Geçen activiteler kısmına bir baktım gerçekden dedim ki niye bukadar az aktivite var ? Neden birileri güzel birşeyler yapmak, herkes bir araya gelerek güzel zaman geçirmek için zaman harcamıyor? Kahvelerde mi hayatı yaşayacaksınız yada kız peşinde koşarak mı yada siyai partilere üyeb olarakmı?? BUnların hepsi boş hayattan zevk alamadıkdan içi boş şeylerle uğraştıkdan sonra, öyle değilmi.. Çünkü bugünleri çok arayacaksınız emin olun.. Bana da öyle derlerdi ama amannnnnn !!!!! derdim çok biliyosun sen !!!! derdim.. ama gerçekden öyleymiş...  ben şimdi daha iyi anlıyorum
ve bunları da sizlerle paylşamk isterdim..

Umarım söylediklerimi çok bilmişlik olarak veya farklı bir biçimde yanlış anlamazsınız..

Hoşçakalın arkadaşlar.....
ASLA AMA DEME, MAZERETSİZ YAŞA !!!!
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:041635
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:011386
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:581108
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:531621
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:52954
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:505409
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:518058
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:592843
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4119689
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:419024
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:403891
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:393878
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3815877
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:387568
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:356348
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,875 Saniyede Yüklendi.
e-ticaret sitesi izmir izmir web tasarım online siparış programı üye kart sistemi termal yazıcı restaurant programı su programı tüp programı kreş programı market programı veteriner programı taksi programı