Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Aşk&Sevgi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: hasretin bağrımı dağlar sevgili!
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

hasretin bağrımı dağlar sevgili!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
mavii Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 07/Ekim/2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 1877
Tesekkür: 310
Rep: 834
Mesajın Direkt Linki Konu: hasretin bağrımı dağlar sevgili!
    Gönderim Zamanı: 17/Ocak/2009 Saat 00:39

İster ölüm ister ayrılık demiş zaman!!!

Oysa bilmez mi nelere gebedir bu hayın bu çıyan bu kendini bilmez sersefil yaşam...

Derin derin sevdalara dalmak gelin olmak bir dize baş k****k umud etmek yaşam bulmak kanının kan olduğunu hissetmek damarlarda...

Ama ne hikmetse bir türlü mutluluğu bulamamıştım,hep yığın savdalar arasında kalmıştım,ha yandı ha yanacak demiştim şu aciz ve yine sersefil yüreğim...

Kapım çalındı içeri annem girmişti.

Çarçabuk elimdeki gözyaşlarımı atıverdim yatağımın altına,yüzümde olağan bir tebessümle anneme bakıyordum.

Annem anlam verememişti bu acınası tebessümüme ama oda farketmişti içimdeki yangını ve bilinmez hissleri...

Hastanede kalan ömrümün ilk günüydü bugün ve annem-iki gözüm,canımın can direği-içerdeydi!

Fark etmişti yatağımın altına iliştirdiğim gözyaşlarımı istemeyerekte olsa baktı gözbebeklerimden yansıyan yatağıma ve neden böyle davranıyorsun yeter içimi acıttığın dercesineydi bakışları!!

Ama ne yapabilirdim ki artık,elimden gelen buydu sadece gözyaşı dökmek ve saklamak!

Hasretinle yanmakta olan gönlüm artık kadir inanırın türkan şoraya olan bakışıyla sınırlıydı!

Biliyorum gelecektin gelmez oldun diyorsun şimdi ama yapabileceklerim bunlardı!

Sadece göz yaşı dökmek, gizlemek ve oyunuma devam etmek!

Unutamamak bu olsa gerek benim yakışıklı gül yüzlü sevdiceğim,

Askerden geldiğini duyduğum ilk andan beri seninle buluşup evlilik öncesi planlar yapmaktı gayem, neden bunca acı neden bu karamsı kader neden bunca yük!

Öyle çekip gitmek sana yakışırmıydı be sevgilim.

Senin o an bana koştuğunu ve karşıdan gelen arabanın sana çarptığını görmek gözyaşlarmı dindirememekle birlikte hergün kanıma verilen onca ilaçtan bi haber olmak bu olsa gerek!

Bu ikinciydi kalkıştığım intihar oyununa,tek istediğim sana gelmekti,yine başaramamıştım yine üzmüştüm seni biliyorum!

Sabaha dönüyordu sana geleceğim an;

bir elimde göz yaşları diğer elimde ise uzanırken yere düşürdüğüm rengarenk ilaçlar...

Artık ona gitmem gerektiğini anlıyordum!

Keşkelerin insafsız yükünü taşıyamıyordum.

Geceden kalma yarım bardak suyla içtim onca ilacı ve elimde kalıverdi gözyaşlarımız gelmek niyetiyle!!!

Bunuda becerememiştim!!!

Gözlerimi açınca başımda ağlamaklı duran annem ve doktor vardı!

Birde elimde sımsıkı tuttuğum gözyaşları!!!

Affet beni ne olur yanına gelemediğimden değil seni eskimiş köhne bir yatağın altına attığım için affet!

Keşkelerin hesabını verememekten oluşan hicabım için de affet beni!!!

Bu senden sonra yazdığım bilmemm kaç yüzüncü mektup!

Yine cevap gelmeyeceğini bile bile sana postalıyorum!!

Utanıyorum...

Ve yine uyuyorum sensiz geçen günlerde...

Zaten hemşireler, onun için hergün onlarca iğne yapıyorlarmış annemle konuşurken duymuştum sevgilim!

Ama şuna inanıyorum sevgilim!

Elbet AŞK bu dünya ile sınırlı değil,elbet sevgimiz yanına geldiğimde de devam edecek ve yine elbet ki ilelebet seninle kalacağım ilaçsız ve oyunsuz!

Hoşçakal sevgilim

Hemşirelerin ilaç saati geldi yine...

Yine geleceğim bekle olur mu !

(mavii)
YA ÖZGÜR YAŞAYACAĞIZ
YA DA BU YAŞAMI YAŞANMAMIŞ SAYACAĞIZ!!!!!

^^Ay doğup şafak atmada sandım meğer yariin düğmeleri çözülmüş^^(KARAC'OĞLAN)
mavii Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 07/Ekim/2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 1877
Tesekkür: 310
Rep: 834
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Ocak/2009 Saat 00:43
naçizane bir öyküm bu beğeninize sunmak istedim :)
YA ÖZGÜR YAŞAYACAĞIZ
YA DA BU YAŞAMI YAŞANMAMIŞ SAYACAĞIZ!!!!!

^^Ay doğup şafak atmada sandım meğer yariin düğmeleri çözülmüş^^(KARAC'OĞLAN)
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0416901
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0115800
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5814336
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5317724
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5213918
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5044711
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5121162
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593553
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4123018
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110360
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405286
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:396538
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3818532
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3813509
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:358644
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,297 Saniyede Yüklendi.