Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Aşk&Sevgi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: gidişim neyi değiştirecek
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

gidişim neyi değiştirecek

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
35 AML 35 Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge
Bir ay Uzaklastırma Cezası

K.Tarihi: 28/Ekim/2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 3117
Tesekkür: 563
Rep: 1115
Mesajın Direkt Linki Konu: gidişim neyi değiştirecek
    Gönderim Zamanı: 13/Aralık/2008 Saat 23:34
gidisim neyi degistirecek bilmiyorum, ama gidiyorum... yüregimde söylenmemis sözlerin acisi, ellerimde ellerini tutamamis olmanin sizisi gidiyorum...

boğazımı düğüm düğüm eden bir cümle simdi "seni seviyorum!"söylenmedikce nefes almami engelleyen, kulagina ulasmadikca anlamini yitiren bir cümle simdi... "seni seviyorum!"

icimde "seni seviyorum"un söylenmemiş acisi gidiyorum....

yaz yagmurlari dökülüyor yollarima. tenindeki yaz kokusu benimle geliyor. ben seni alip yanıma sensizlige gidiyorum. tenimde yoklugunun sogugu dilimde söylenmemis bir "seni seviyorum" gidiyorum...

kendimi sakin bir sahil kasabasina atmak care sanki. keskelerin kiyisinda bir baraka bulsam... demirlesem yüregimi... tuzlu kumlara versem sirtimi... yaralarima bassam denizin tuzunu... acitsam kanatsam... kanayan, aciyan hep bir "seni seviyorum" cümlesi...

icimde bir yanardag var bilmiyorsun. patlamaya hazir volkanlar sakliyorum. lavlar büyütüyorum yoklukta... tüm bu havai fisek gösterisini harekete gecirecek sey ise bir "seni seviyorum" cümlesi...

yollarin karanligi daha cok keskinlestiriyor icimdeki siziyi. "seni seviyorum" cümlesi bilendikce bileniyor pasli bir bicak gibi. bogazimda dügüm dügüm kaldikca daha da acitiyor canimi... kanatiyor icimi. yüregime kadar siziyor kanim. kan doluyorum... gözlerimle tüm kani agliyorum...

"seni seviyorum" bir söylenmemis söz dilimde..."seni seviyorum"larimi alip gidiyorum bu sehirden. kacamak bakislar atiyorum dikiz aynamdan.

yagmur diniyor yollarda. ama hala damlalar dönüyor gözlerimin önünde... yagmur degil gözyasi damlalari... islaniyor "seni seviyorum"lar. islandikca daha da agirlasiyorlar... agirlastikca yüregime daha fazla bir agri saplaniyor.

gidiyorum... aglamakli bir "seni seviyorum!" birakip bu sehirde, gidiyorum...

söylenmemis sözler kadar ic acitan bir sey yoktur bu dünyada.
söylenmemis sözler mezarligina gömüp sevdami gidiyorum bu sehirden...
aglama sevdam. toprak soguk, toprak karanlik olsa da yeniden doğacağın gün de vardır elbet kaderinde... alnına kazınmış bir isim vardır... doğacağın güne kadar ben, gidiyorum...

sen gidince üsüyor bu yürek.... gece uzuyor... sensiz gecen geceler beni ihtiyar ediyor... hani gitmesen diyorum... "hani gitmesem diyorum!"

senin her gidisinde sürgün oluyorum ben... en kötüsü aslinda gitmeden sürgün olmak... etimi acitiyor böyle sürgün yasamak...
"hani gitmesek diyorum!..."
"hani bitmesek diyorum...."

Alıntı
ADAMINA GÖRE AWAY!!!
tesekkür edenler: zübük
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0418545
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0117439
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5815972
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5319565
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5215499
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5049546
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5122745
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593608
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4123212
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110430
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405429
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:398166
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3818621
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3813631
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:359406
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,342 Saniyede Yüklendi.