Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Genel >Tartışma
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: dış güçlerin darbe hazırlıkları lütfen okuyunuz
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Reklam Oluşturun
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

Göster

Mesaj panosuna kartbasıpçıkana 'çeko..' konusunu açtı.

Tüm Mesajlar...

Üye İstatistikleri
 Rep TOP5

Rep:1787

blackandwhite

Rep:1681

by_jeem!!!

Rep:1676

Zatoichi

Rep:1542

Anstand

Rep:1219

türkçeci
 Üye İstatistikleri
 Mesaj TOP5

Anstand

mine89

türkçeci

DeNizLiLi

Zatoichi
 Tüm Liste İçin..

Kapalı Konudış güçlerin darbe hazırlıkları lütfen okuyunuz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
deta Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge
Forumdan Süresiz Uzaklaştırılmıştır.

K.Tarihi: 05/Mayıs/2008
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 440
Tesekkür: 98
Rep: 212
Mesajın Direkt Linki Konu: dış güçlerin darbe hazırlıkları lütfen okuyunuz
    Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 04:08
arkadaslar dış güçler yine  işbaşında bakın önce kürt türk kavgası kaşınmaya çalışldı sonra türbanlı türbansız laik antilaik gazeteciler içeri alındı sorgulandı cumhuriyet gazetesine saldırılar yapıldı doğu perinçek içeri alındı kısacası ergenekon adı altında baya kişi sorgulandı tobb muydu tam hatırlamıyorm türkiye bir adım geri atsın çağrısı yaptıki tamda diyer darbeleri hatırlattı ayrıca sabancı kriz geliyor dedi akdeniz üniversitesindeki olaylar,  1 mayısta devlet provakasyonu vardı ve son olarak türk tabpler birliği başkanı gözaltına alınmış ve sanırsam bugün yeni şafağada silahlı saldırı yapılmış arkadaşlar gördüğünüz gibi ülke tamamen provakatif bi süreçte ülkenin her yeri provakasyon altında ve bunun bir numaralı sorumlusu akp hükümetidir çünkü akp elde avuçta ne varsa satıp tarımı bitirip ülkeyi tamamen bağımlı bi hale getirip darbe koşullarını hazırlamıştır tabi akp dış güçlerin en sevdiği hükümettir çünkü istedikleri herşeyi akp yaptı ya şimdi nolcak provakasyonlar artıcak darbe yapılıcak ve sosyal devlet yapısı hiç kalmayan türkiye emperyalizmin kucağına oturucak daha sonra nolcak sakın bana felaket tellalı demeyin bu işin sonu sevr ama sürecin nekadar süreceğini bilemem.

Düzenleyen blackandwhite - 14/Mayıs/2008 Saat 20:48
sarumandan zarar gelmez aslında imajını yanlış sabitlemiş sauron imalat hatası yapmış aslında kuyumcu hizmetten öğrendim.
deta Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 13:12
arkadaslar unutmusum akp ye açılan kapatma davasıda sizce bir provakasyon deyilmidir emperyalist güçler bugüne kadar işlerini en iyi yapan kuklalık rolunu en iyi yapan partinin kapanmasınıisterlermi tabiki hayır peki  davaya neden izin verdiler 1)ortam gerilecek akpliler partilerine daha sıkı sarılacak ve toplum daha çok bölünecek 2)akp bu davayla yerel seçimlerde müthiş bir başarı daha yakalayacak 3)halk yargıtaya düşman edilecek ve az sayıda kalan cumhuriyeti savunan insanların görevden alınmaları kolaylaşacak 4)ülkeye kriz gelince kriz akpye açılan davaya mal edilecek yani dava açtılar kriz geldi diyecekler ve akp bu sayee oy kaybetmeyecek aksine oy toplayacak!!
sarumandan zarar gelmez aslında imajını yanlış sabitlemiş sauron imalat hatası yapmış aslında kuyumcu hizmetten öğrendim.
deta Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 13:13
yani kısacası akp kapatma davasını bilerek ve isteyerek dış güçlerin yardımıyla kendi kendine açmıştır. hem baksanıza işlerine geliyorki savunma bile yapmayacaklarmış
circuit_ Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 10/Mart/2008
Bölüm: Elektirik ve Elektronik Mühendisliği
Gönderilenler: 602
Tesekkür: 134
Rep: 309
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 18:22

bu kadarı da abartı gibi geliyor....bunlar sizin ürettiğiniz teoriler sanırım....peki ben de şöyle bişey üreteyim...akp dış güçlerin kuklası diyorsunuz ve öyleyse yine dış güçler tabiki kapanmasını istemeyecektir... bu durumda belki de artık akp dış güçlerin kuklası olma yolundan çıktıysa yani dış güçler de bu yüzden kapanmasını istiyorsa...hatta bu yüzden ekonomiyi vuruyorlarsa....bence eğer bu dava açılmasaydı akp oy kaybetse bile tek parti iktidar olurdu...yani böyle bi kapatma davasını kendi kendine açmasına ihtiyacı yoktu yani...türbanla yeterince bloklaşma olmuş zaten bkz.(kendinizdeki nefret)....işler zaten mevcut hükümetin istediği şekliyle gidiyordu... mevcut hükümetin düşmesi ihtilal olması emperyalizme darbe vurur.... mantıklı gelmedi açıkçası tezin.......

windows was not properly shut down
deta Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 18:32
peki arkadasım akpnin dış güçlerin kuklası olma yolundan çıktığına dair bi işaret görebiliyormsn yani satılanlar yine satılıyor(borlar hakkında yazıda yazdm) amerikanın istekleri aynen yapılmaya devam ediliyor imf politikalırna aynen devam en son çıkan sağlık yasalarını falan okumuşsundur yani akp de nasıl bi politika deyişikliği olduda bu dış güçleri rahatsız etsin sence?akp yine tek başına iktidar olabilir ama yerel seçimlerde bikaç kenti kaybetmiş görünüyor (anketlere göre)bunların arasında adana ve antalyada var bunları geri alması lazım üstelik fazla oy mecliste fazla sandalye göz çıkarmaz deyilmi?hem akp yi bilmesek yani bu adamlar cumhurbaşkanı seçimlerinde meydanlarda ezik rolü yapıp oy toplamadımı?
circuit_ Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 18:39
yerel seçimlerde kaybedilmiş bikaç il için kendi partine kapatma davası açıp elini değil kafanı taşın altına k****k ta mantıklı gelmiyor... öyle dış güçlerin yolundan çıkmak kolay mı yani....böyle bi fikir oluştuğu anda icraata geçmeden adamların bunu engellemek istemesi gayet normal geliyor...bi de gerçekten yani başa geçse de dış güçlerin işlerini yapmak zorunda kalmayacak iktidar şansı olan parti var mı sence?ayrıca ezik rolünü gerçekten akp yapmıyor ya bilmiyorum sen hiç gördün mü adamların mitinglerini hitap yeteneğini geliştirmiş adam kükrüyor resmen...
deta Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 18:47
sadece bikaç il için deyil tabiki daha fazla sandalye istyorlar istedklerini daha rahat yapabilmek için.ewet dış güçlerin isteklerini yapmycak iktidar göremiyorm haklısın ama bugüne kadarki iktidarlar döneminde hiç bukadar tasfiye edilmemştk allahın dağını şelalesini bile sattılar yahu duymadınmı limanlarn yarısı satıldı yahu bir limanın bize ne zararı olabilirde özelleştiriyorz global ekonomidyorlar belki bunu avrupadaki ülkelerde yapıyor onlarda satıyo ama onların durumuyla bizim durumumz farklı biz kendimiz üretemeyen bi ülkeyiz bi ingiltere limanını satsa nolcak adamlar bütün dünyaya araba uçak vs pazarlıyorlar onları ayakta tutacak büyük şirketleri varki zaten global ekonomide o büyük şirketler önemli üstelik onlar sattıklarını peşkeş çekmiyorlar karlı işler çıkarıyorlar biz akp nin bu saışlardaki fiyaskolarını kaç kere duymadık mı?
circuit_ Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 19:03
akp zaten istediğini yapıyor ya bir şekilde diğer partilerle anlaşıyor fln....büyük ülkeleri ayakta tutan şirketler devlet bünyesinde değildir...genel itibarı ile özel teşebbüstür...örnek: Coca-cola,McDonalds, Microsoft vs....Dünya globalleşirken Türkiye'nin bunun dışında kalması Türkiye'nin zararına olur...etibank, petkim olayı hariç özelleştireyi olumlu buluyorum...çünkü eğer telekom özelleşmeseydi evde internet hizmetini daha çok beklerdik...böyle fikir alış-verişi yapamazdık yani özel sermaye ekonomiyi hızlandırır....hala devlet memuru gözüküp hiç çalışmadan sadece ayda bir maaş almaya gelen tipler olurdu...sen de bunları duymuşsundur herhalde.....akp çok hata yaptı katılıyorum ama mantıklı hareketlerini de görmek lazım....sadece bi bloğun adamı olmaktan çıkıp iyisiyle kötüsüyle görmek gerekir....bugünkü mevcut muhalefet gibi sadece muhalefet olmak için muhalefet olmamak lazım..... 
tesekkür edenler: DeNizLiLi
deta Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 21:56
bizim bir mcdonaldsmız bir coca colamız yok demek istemiştim ztn onların var bunlar özel şirket ama dikkat et özelleştirlmiş devlet şirketi deyil.ben zaten hiçbrşey özelleştirlmesn demyorm ama limanlarmz dağlarmz nehirlerimiz ormanlarımız madenlerimiz bize kalsın.
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 22:13
ya kim neyi satmş yaa ? bu ülkede devletin televizyonu sanatçı bozuntusuna tek bölüm için 65 bin ytl veriyor ve ben o paraya çalışmam 150 bin ytl ye anlaştık diyebiliyosa , derhal satılsın o tv kanalı . milletin vergilerini birilerine yedirtmeyiz Angry
hakeza diğer devlet kurumları da öle , bazılarının çiftliği olmuş durumdaydı eskiden . özelleştirecekler tabi ki birileri devletin sırtından zengin oluyodu Angry
geçenlerde okudum konyada bi fabrika ne fabrikası olduğunu hatırlamıyom özelleştiririlmeden önce zarar ediyordu şimdi konyada vergi rekortmeni olmuş Clap
devlet eğitim-sağlık-emniyet*adalet dörtlüsünü vermek zorunda . gerisi her zaman tartışmaya açık devlet mi yapsın özel sektör mü tartışması ?

Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs/2008 Saat 22:15
Orjinalini yazan: deta

arkadaslar unutmusum akp ye açılan kapatma davasıda sizce bir provakasyon deyilmidir emperyalist güçler bugüne kadar işlerini en iyi yapan kuklalık rolunu en iyi yapan partinin kapanmasınıisterlermi tabiki hayır peki  davaya neden izin verdiler 1)ortam gerilecek akpliler partilerine daha sıkı sarılacak ve toplum daha çok bölünecek 2)akp bu davayla yerel seçimlerde müthiş bir başarı daha yakalayacak 3)halk yargıtaya düşman edilecek ve az sayıda kalan cumhuriyeti savunan insanların görevden alınmaları kolaylaşacak 4)ülkeye kriz gelince kriz akpye açılan davaya mal edilecek yani dava açtılar kriz geldi diyecekler ve akp bu sayee oy kaybetmeyecek aksine oy toplayacak!!

madem bunlar olacak o zaman rica etsen de abdurrahman amca Big%20smile gerii çeksin davayı , ortam da gerilmesin dimi ama ?
Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:047240
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:016485
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:585506
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:537338
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:525292
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5018617
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5112447
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593152
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4120329
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:419773
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:404670
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:394639
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3817315
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3810789
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:357186
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,797 Saniyede Yüklendi.
e-ticaret sitesi izmir izmir web tasarım online siparış programı üye kart sistemi termal yazıcı restaurant programı su programı tüp programı kreş programı market programı veteriner programı taksi programı