Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Aşk&Sevgi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: gidersen duracak yüreğim....
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konugidersen duracak yüreğim....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
35_AML_35 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 02/Haziran/2007
Bölüm: İnşaat Mühendisliği
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 256
Tesekkür: 65
Rep: 131
Mesajın Direkt Linki Konu: gidersen duracak yüreğim....
    Gönderim Zamanı: 04/Şubat/2008 Saat 15:17
gidersen, bahar asla gelmeyecek bu kentte, hiç kesilmeyecek yağmur. hep gri bulutla, hep soğuk rüzgar.yarını meçhul bir hayat, umutsuz günler. biliyorum aşka dair her şeyde seninle beraber gidecek. kimse avutamayacak beni. kuruyacak denizlerim.balıklarım ölecek…

gidersen, ben asla eski “ben” olmayacağım. hayat devam eder elbette, yaşamak denirse buna,yaşayacağım.... bir yanım eksik, kalbim kırık... tarifsiz bir keder, hepsi birbirinin aynı olan saatler. ne renkler parlayacak, ne çiçekler açacak.yaptığım hiç bir şey zevk vermeyecek bana. hiç bir filim güldürmeyecek, ağlatmayacak. hiçbir kadeh şerefe kalkmayacak, şarkılar susacak...

gidersen, bir daha okumayacağım aşk öykülerini. her aşkın sonu kötü bitecek benim için. hiç bir sevgili mutlu olmayacak. kıskanmayacağım bile, çünkü boş boş bakacağım hepsine. aşka olan inancımı kaybedeceğim ve kendime olan güvenimi de...

gidersen, senin gitmenin verdiği acıyla baş edemeyeceğim. saçmalayacağım, çıldıracağım.her zamankinden daha sinirli olacağım. hoş görü duygum kaybolacak, en ufak bir olaya bile tahammül edemeyeceğim. kıracağım herkesi, vefasız olacağım. sonra giderek terk edecek dostlarım beni. ben kendi elimle uzaklaştıracağım onları. derken iyice yalnız kalacağım bir gün. hem sensiz,hem arkadaşsız...

gidersen, çok kızacağım sana, arkandan lanetler yağdıracağım. mutlu olmanı falan istemeyeceğim. benim çektiğim kadar acı çekmen gerektiğini düşüneceğim. benden olgun olmamı bekleme, olmayacağım... çünkü kabullenemeyeceğim bir türlü bu gidişi. durup dururken, “ortada bir şey yoktu” diyeceğim. tüm suçu sana yükleyeceğim. en bencil halime bürüneceğim. yaşadığımız her şeyi baştan sona düşünüp aklayacağım kendimi. bu rahatlık duygusu da uzun sürmeyecek. sonra vazgeçeceğim seni suçlamaktan. tutamayacağım yeminler edeceğim. bir gün mutlaka geri dönecek ama ben bu kez onu terk edeceğim diye yapamayacağım şeyleri art arda sıralayacağım.

gidersen, her gece sabahı edeceğim seni bekleyerek. yorgunluk tüm hücrelerime yayılacak. bir süre sonra görenler beni tanımayacak. kimisi acıyarak bakacak bana, kimisi kendimi bu hale getirdiğim için kızacak.umurumda bile olmayacak ne dedikleri. bir tek şey söyleyeceğim onlara...

"yüreğim o gittiğinden beri atmiyor sevgilim gidersen, bu yürek duracak..."
35 AML 35efsaneler şifresi silinse de ölmez
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0416479
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0115385
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5813921
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5317254
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5213516
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5043479
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5120761
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593541
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4122984
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110354
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405265
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:395986
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3818522
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3813476
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:358395
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,438 Saniyede Yüklendi.